Trasy

Nasz Świat

Pochodzimy z małej miejscowości Grywałd, leżącej na południowych stokach góry Lubań, gdzie w obrębie 10 km pięć krain geograficznych Gorce, Pieniny, Spisz, Podhale i Beskid Sądecki sąsiadują ze sobą, a infrastruktura rowerowa ciągle się rozwija przez powstające ścieżki i szlaki rowerowe.

Velo czorsztyn

Szlak rowerowy na Podhalu, położony wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Okrzyknięta jedną z najpiękniejszych tras w Polsce, pomimo swojego stażu nie przestaje zachwycać, w dalszym ciągu jest jedną z najczęściej wybieranych na przejażdżkę rowerową. Charakterystyczną cechą tej ścieżki jest zamek w Czorsztynie oraz leżący po drugiej stronie Jeziora zamek w Niedzicy, który położony jest nad trzecią pod względem wielkości oraz najwyższą zaporą ziemną w Polsce. Trasę można umilić sobie przepływając gondolą z Czorsztyna do Niedzicy.

Czas

4h

Dystans

40 km

Cena za rower elektryczny

170 zł / 4h

Atrakcje na trasie

W cenę wliczone

DSC_5222-min
DSC_0047-min

Droga pieninska

Część trasy pokonamy drogą pienińską, jedna z piękniejszych tras rowerowych w Pieninach. Jadąc przez Szczawnicę, przejeżdżając przez Czerwony Klasztor na Słowacji, kończąc w Sromowcach Niżnych. Cała ścieżka biegnie wzdłuż Dunajca, gdzie napotkamy na spływających rzeką flisaków. Dodatkowo możemy podziwiać najbardziej spektakularne i jedne z symboli tego regionu szczyty w Pieninach Trzy Korony oraz Sokolicę.

Czas

4h

Dystans

34 km

Cena za rower elektryczny

170 zł / 4h

Atrakcje na trasie

W cenę wliczone

Spiska Pętla

Szlak prowadzi przez obszar gminy Łapsze Niżne, Nowy Targ, Białka Tatrzańska jak również przez Słowację co czyni go szlakiem międzynarodowym. Trasa poprowadzona jest przez niezwykle malownicze i nie przekształcone przez człowieka tereny leśne, niekończące się zielone pola oraz rozległe pastwiska. Niemalże przez całą drogę towarzyszy nam panorama Tatr, widokowe Trzy Korony i Pieniny Spiskie.

Czas

4h

Dystans

44 km

Cena za rower elektryczny

170 zł / 4h

Atrakcje na trasie

W cenę wliczone

DSC_4986-min_11zon
Godziny otwarcia:

7 dni w tygodniu:
09:00-20:00

+48 507 423 490

biuro@karnijsie.com.pl

Copyright © 2023 karnijsie. All rights reserved.